Seznam účastníků SRAZu KK´09
SRAZ KK´09
31.10. - 1.11.2009
Horka nad Moravou
seznam účastníků:
ADETEVA
Alegro Star "Lego" - Šárka a Michal Nováčkovi
Aloe Vera "Verunka" - Dagmar Holíková
BILA KAÍFA
Baltica "Meghan" - Petra Horňáková (SK)
Bejrút "Denny" - Věra a Václav Radovi
Brazílie "Zaira" - Eva Komínková
Cres "Tim" - Květa a Petr Kozerovi
BOHEMIA BALADA
Aireen "Ejinka" - Hana a Jiří Maršálovi
Bacardi "Baky" - Ljuba a Aleš Zídkovi
Bart - Beata a Dalimil Fričovi
Cetline "Poppy" - Kateřina Šichová
FLYING EAR
Black Jack "Makade" - Klára a Ondřej Prýmkovi
Dancing Daniela "Dani" - Jana a Karel Hrózovi
Deep Peace "Tesla" - Miroslava Žovincová a Jiří Bábor
KRÁSNÁ LOUKA
Lucia "Mary" - Petra Čabanová a Markéta Kudrnáčová
LENELI
A Jéje "Jeje" - Lenka a Ondřej Boháčovi
Ayta Krayta "Ajta" - Martina Hájková
Black Space "Bleček" - Lada Chvojanová
Blue Moon "Moon" - Erika Pavlíková a Martin Hrůša
Blue Planet "PeeTee" - Lenka Fránková - ch.s.Leneli
Blue Sky "Kayra" - Robert Michalíček
MODRÁSEK
Ahsante Jammu "Jammu" - Hořavovi
Akuwe "Aki" - Lenka a Jan Šettnerovi
NIRRETERRIT
CanCan "Era" - Klára Bisová
Corpus Delicti "Máří" - Magda Boháčová a Luboš Koutník
Čoro Moro "Čerys" - Erika Pavlíková a Martin Hrůša
Dupi Dup "Dupinka" - Hana a Martin Matějkovi
En Ten Týky "Elfík" - Dáša Laníková
Fast and Furious "Fásty" - Lenka a Jan Šettnerovi
VERMIKO
Annife Blue "Ani" - Váňovi
Z ROZTOCKÉHO ZÁMKU
Berillo "Denny" - Šárka a Michal Nováčkovi
Bianca Notte "Bibi" - Váňovi
Z TAU´RI
Anthony "Rocky" - Mertovi
Biggi "Bigginka" - Alena Juhasová a Ondřej Šouba
Bonavera "Terrynka" - Jitka Kopecká a Robert Malý
IMPORTOVANÉ KK
Alfa Arien Mighty´s Spring Meadow "Alfara" (SK)
- Dita Ungerová - ch.s.Bila Kaífa
Falstaff vom Palmbachtal "Fajny" (DE) - Jana Ullverová
Dark Desire Mighty´s Spring Meadow "Derris"
a Fiesta Swing Mighty´s Spring Meadow (SK)
- Petra Fialová a Jakub Brom
Helga Neitin Wellamo "Tepa" (FIN) - Robert Michalíček
ZAHRANIČNÍ PŘÁTELÉ A JEJICH KK
Aries Jantárová hviezda (SK) - Božena Ludwig,
Przemyslav Skurowski a Joanna Muniowska (PL)
Cinnaberry´s Uptown Girl "Phoebe" (FIN)
- Petra Horňáková - ch.s.Aisling Agam (SK)
Sandcastle´s My Cup of Tea "Tia" (FIN) - Nina Žubrinić
a Jakov Fuštin (HR)
celkem na srazu: 42 KK
NEKK aneb JINOPLEMENNÍ
belg.ovčáci malinois "Brixa" a "Red" - Vašek Ullver
dalmatinky "Sany" a "Kyra" - Lída Machačová
bearded kolie "Brenda" a "Best" a briardi "Číra"
a "Oliver" - Martin Valášek
dlouhosrstý koliák "Basco" - Lenka a Jan Šettnerovi
kříženec "Simir" a dalmatin "Tonda" - Mertovi
zlatý retrívr "Falco" - Nina Janebová
kříženka "Káča"- Hana a Jiří Maršálovi
labrador "Lenny" - Dáša Laníková
šeltiáci "Romiš" a "Jimik" - Venuše Kopřivíková
kříženka "Arwen" - Eva Komínková
irská vlkodavka "FeeBee" - Kristýna Machatová
belgická ovčačka malinois "Hupinka" - Libor Pavlík
belgický ovčák malinois "Kofi" - Alena Šlégrová
krátkosrstá čivava "Žanetka" - Dita Ungerová
beauceron "Fram" a PRTka "Ketty" - Zdeněk Spolek
border koliák "Drak" - Klára a Ondřej Prýmkovi
zlatý retrívr "Bekuška" - Milan Hrabovský
grónská psice "Dinulka" - Jana "Gwen" Ondrášková
belgická ovčačka malinois "Kony", němec.ovčandy "Megy",
"Agáta", "Pleška" a "Julča", belgický grifonek "Rufus"
a brabantice "Jája" - Hana "Ebony" Kocvrlichová
kříženci "Meluzína", "Bánší" a "Lump"
- Lenka "Wami" Blachová
ÁCéDéčko "Ex" - Markéta Klanduchová
kříženka "Sofi" - Barbora Zelinková
celkem 80 pejsků na srazu !